Regaty o Puchar Prezesa MTP

W tym roku z powodów zbliżających się Mistrzostw Europy – Euro 2012 regaty MTP zostały rozegrane wcześniej niż zwykle, mianowicie 1-3 czerwca na jeziorze Tałty, w miejscowości Stare Sady k. Mikołajek. Do rywalizacji w regatach stanłęło 23 drużyny. ITA wystawiła dwie załogi. Już na początku było wiadomo, że pogoda nie będzie rozpieszczała. W pierwszym dniu […]

PHF

Już na początku było wiadomo, że pogoda nie będzie rozpieszczała. W pierwszym dniu aż cztery załogi zaliczyły wywrotkę, do tego z powodu dość silnego wiatru większość załóg miała problemy z ustawieniem odpowiednio sprzętu.

Ostatecznie puchar Prezesa MTP do powędrował załogi PPH GASS i sternika Tadeusza Garniewskiego wraz załogą: Piotr Szyszkowski i Stanisław Szyszkowski. Drugie miejsce w zmaganiach zajęła załoga firmy GASSTECH, trzecie firmy KORSILl.

Podobnie przedstawiała się klasyfikacja rywalizacji o Puchar Prezesa Stowarzyszenia DROMA gdzie pierwsze miejsce zajęła załoga firmy PPH GASS, drugie KORSIL, trzecie  GASSTECH.
Pierwsza załoga ITA uplasowała się tuż za podium na dobrym 5 miejscu różnicą jednego punktu do miejsca 3.