Frezarka CNC

Frezarka CNC gwarancją jakości

Frezarka CNC to idealne rozwiązanie dla wymagających dużej niezawodności oraz precyzji obróbki elementów drewnianych. Maszyny włoskiego producenta Friulmac służą do produkcji elementów parkietu, komponentów okien, drzwi czy mebli. Frezarki cnc to technologia dająca gwarancję jakości oraz skuteczności obróbki. Zapewnia swoim użytkownikom wysoki poziom satysfakcji. Firma ITA z Radziejowic dostarcza maszyny pod konkretny profil produkcji. Duża elastyczność konfigurowania maszyny pozwala na odpowiednie wykorzystanie nowoczesnej technologii do zwiększenia swojej konkurencyjności.

Frezarki CNC – uniwersalność

Włoskie frezarki cnc idealnie wpasowują się technologicznie w różne systemy maszyn. Ich modułowość pozwala na łączenie ich w systemy marek konkurencyjnych. Maszyna Friulmac to zaawansowane rozwiązanie które niweluje straty czasu oraz ewentualne błędy operatora. W rezultacie pozwalają na produkcję każdego typu profilu oraz w produkcje w cyklu ciągłym elementów o zmiennej długości. Na przykład dzięki zastosowaniu zderzaka bazującego na przenośniku taśmowym może obrabiać elementy o stałym wymiarze.

Solidność wykonania

Frezarki cnc to absolutnie godne polecenia rozwiązania, dlatego, że ich masywny korpus i dokładność wykończenia są gwarancją solidności oraz wytrzymałości na długie lata. W rezultacie pozwalają na obróbkę parkietu litego i warstwowego. innymi słowy może pracować indywidualnie jak i w linii produkcyjnej. Frezarka cnc to sprawdzone rozwiązanie dla dużych i małych zakładów poszukujących sprawdzonych rozwiązań w kwestii frezowania. W rezultacie frezowanie na włoskiej maszynie marki Friulmac zapewnia wysoką jakość obróbki przy niskich kosztach operacji. Eliminuje to jednocześnie konieczność angażowania grupy pracowników oraz ewentualne błędy podczas obróbki. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań w zakładach to znaczący postęp w usprawnieniu procesu obróbki elementów z drewna.

Włoska marka Friulmac wraz z polskim dystrybutorem firmą ITA z Radziejowic dostarczają najnowsze technologie dla przemysłu meblarskiego. Na przykład modele frezarki cnc takie jak Randomat, Floormat czy Quadramat to rozwiązania z najwyższej półki przeznaczone dla najbardziej wymagających zakładów stolarskich na świecie. Zakup maszyn marki Friulmac często dokonywany jest przez producentów drzwi, którzy poszukują rozwiązań elastycznych, dokładnych i sprawdzonych. Linie do frezowania przede wszystkim składające się z frezarki to niezawodne rozwiązania łatwe do skonfigurowania do konkretnej profilu produkcji.