Obrzynarka – maszyna stolarska

Obrzynarka marki Xtra Sharp to maszyna stolarska zaprojektowana dla małych jak i dużych zakładów stolarskich oraz tartacznych. Zaletą tych maszyn jest ich łatwe zestawienie w linii produkcyjnej. W rezultacie otrzymujemy kompaktowe i niezwykle przydatne rozwiązanie do wzdłużnego obrzynania desek. Marka Xtra Sharp dostarcza na rynki światowe wysokiej jakości maszyny stolarskie typu obrzynarka, wielopiła. Firma ITA w swojej ofercie posiada maszyny X Blade, Short Cut.

Maszyna stolarska typu obrzynarka to solidnej budowy maszyna gwarantująca pewność i precyzyjność cięcia dzięki nisko zlokalizowanemu środkowi ciężkości. Zaletą tej maszyny stolarskiej jest łatwe jej zestawienie z linią produkcyjną, co w rezultacie zapewnia szybkie i bezproblemowe uruchomienie obrzynarki. W ofercie ITA znajdująca się obrzynarka Compact w  wersji podstawowej dostarcza możliwość przycinania desek przygotowując je do dalszego procesu jakim jest klejenie. Maszyny te mimo ten iż są kompaktowymi rozwiązaniami dają możliwość rozbudowy o poszczególne opcje.

Opcje do obrzynarki

Na przykład możemy wyposażyć taką obrzynarkę w laser prowadzący jak i również w czujkę bezpieczeństwa. Dodatkowo występuje możliwość zwiększenia mocy silnika wrzeciona do 10 KM. Obrzynarki firmy Sharp cechują się łatwą możliwością rozbudowy co w rezultacie  daje duże możliwości wykorzystania. Maszyny te gwarantują bardzo dużą precyzją obróbki. Pewna jakość dzięki solidnemu korpusowi oraz niski środek ciężkości gwarantujący precyzję cięcia dostarcza zakładom wymiernych korzyści.

Firma Ita z Radziejowic oferuje technologie w postaci obrzynarki wraz z serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Przeszkolony personel przy  instalacji maszyny przeprowadza szkolenie z obsługi.