Okleiniarka

Okleiniarki marki Vitap to sprawdzone rozwiązania wykorzystywane przez największych producentów mebli skrzyniowych w Polsce i zagranicą. Technologia zastosowana w tych urządzeniach gwarantuje wysoką jakość i solidność wykonania. Innym producentem jest firma Masterwood dostarczająca okleiniarki do krawędzi dla dużych zakładów produkujących meble. Włoskie marki opracowały różne modele maszyn do okleinowania spełniające największe wymogi stawiane przez światowych producentów. Firma ITA z Radziejowic jest wyłacznym dystrybutorem okleiniarki na terenie Polski. Zapewnia fachowe doradztwo jak i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na terenie Polski posiada wiele referencji odnośnie maszyn do okleinowania. Okleiniarka marki Masterwood jest maszyną idealnie uzupełniającą cały proces produkcji mebli. Rodzina okleiniarki EDGE została specjalnie zaprojektowana dla firm oczekujących maszyn zapewniajacych wysoką wydajność produkcji.

Poszczególne modele okleiniarki

Model edge to okleiniarka idealnie spełniająca swoje zadanie. Została ona wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne gwarantujące pełną satysfakcję i pewność podczas produkcji. Maszyny marki Masterwood udowodniły że są w stanie dobrze dopasować się do różnych profili produkcji, również dobrze współpracują z rozwiązaniami technologicznymi innych marek światowych. Okleiniarka Masterwood Edge to najmłodszy produkt ze stajni włoskiego producenta charateryzujący się między innymi dużą prędkością posuwu dochodzącą do 23m/min. Jej ogromnym atutem jest zainstalowany stabilny docisk za pomocą pasa oraz genialny zespół do bruzdowania pod płycinę tylną.

Charakterystka okleiniarki Masterwood

Dzieki specjalnym zainstalowanym dwoma zespołami frezowania okleiniarki te zostały docenione na święcie. Na uwagę zasługuje również możliwość wykonania błyskawicznej zmiany typu okleiny z 4 pozycyjnym magazynkiem. Daje to ogromne możliwości produkcyjne przy dużych seriach. Okleiniarka to niezastąpione urządzenie dla zakładów meblarskich produkujących duże serie i jednocześnie potrzebujących pewnych rozwiązań w procesie okleinowania.

Maszyna wyposażona została w dwa garnki klejowe i system ciągłego topienia kleju dla usprawnienia pracy. Pracownik wykonujący pracę na okleiniarce jest w stanie sprawnie wykonać poszczególne etapy okleinowania. Włoskie okleiniarki to produkt wykorzystywany przez średnie i duże zakłady na całym świecie. Dodotkowo firma Masterwood wyznaje politykę ciągłych ulepszeń w oparciu o konsultacje ze swoimi klientami.

Dystrybucja na Polskę – okleiniarka włoska

Również firma ITA z Radziejowic będąca wyłącznym dystrybutorem okleiniarki Masterwood stara się dostarczać ulepszone rozwiązania dla polskiego sektora meblarskiego. Jako przedstawiciel włoskiego producenta jesteśmy tak jakby zobligowani do analizowania potrzeb rynku i informacji zwrotnej do producenta. Tak właśnie powstały najnowsze modele okleiniarki Edge. Niewątpliwą kolejną przydatną korzyścią jest zastosowanie lampy IR w celu nagrzania krawędzi płyty przed aplikacją kleju oraz odmuchanie krawędzi w celu pozbycia sią pyłu jaki może pozostać po frezach wstępnych. Okleiniarka do krawędzi posiada także pięć rolek dociskowych odpowiedzialnych za docisk okleiny.

Wyposażenie okleiniarki

Na wyposażeniu maszyny znajdują się również natryski płynu przed frezowaniem wstępnym i przed polerkami. Najlepszym dowodem jakości rozwiązań Masterwood są referencje największych firm zarówno polskich jak i zagranicznych. Jak firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn przemysłowych  może z całą pewnością polecić najnowsze rozwiązanie w postaci okleiniarki cnc marki Masterwood. Okleiniarka taka to gwarancja zwrotu kosztów zakupu w przeciągu jednego roku pracy. Zapraszamy rownież do odwiedzenia naszego Showroomu gdzie oprócz omawianej okleiniarki znajdziemy takie maszyny cnc jak wiertarkę przemysłową czy piłę CNC.