Maszyny

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Compact 3 – automat lakierniczy


Automat lakierniczy włoskiej marki Superfici to połączenie solidnej budowy z precyzyjnym i zaawansowanym systemem nakładania lakieru na elementy drewniane. Automat lakierniczy Compact 3 został stworzony z myślą o sprostaniu wysokim standardom jakościowym. Nakładanie lakieru odbywa w bardzo precyzyjny sposób dzięki zastosowaniu dwóch ramion poruszających się w osi prostopadłej do przesuwającego się elementu. Dodatkowo proces lakierowania wspomagany jest zastosowaniem szczelnej kabiny z filtracją wejściową powietrza oraz górnym filtrem.

Automat lakierniczy Superfici to to dobrze dobrana wartość do ceny, a korzyści płynące z jego zastosowania to między innymi kompaktowość, intuicyjna obsługa oprogramowania oraz możliwość wykorzystania automatu w liniach produkcyjnych zarówno tych w małych zakładach jaki i również w dużych.

Superfici Compact 3 daje możliwość wybory rodzaju systemu transportu. Mamy do wyboru papier, taśmę z odzyskiem lakieru lub hybrydę obydwu.

 

 

Prezentacja maszynyOdzysk lakieru

  • Automatycznie ustawiany układ umożliwia pełny odzysk lakieru z taśmy transportowej, jego ponowne wykorzystanie oraz stałe utrzymywanie taśmy w czystości


Filtracja powietrza

  • Powietrze przepływające przez 2 stanowiska filtracyjne przed wprowadzeniem do wnętrza automatu natryskowego, chroni lakierowane elementy przed kontaktem z pyłem pochodzącym z zewnątrz.


Dane techniczneszerokość oróbcza 1300 mm
wysokość obróbcza 900 mm
prędkość taśmy 2 – 6 m/min
moc silnika ramion 4,4 kW
przepływ powietrza 8000 m3/h
wysokość kabiny 2785 mm
długość kabiny 2000 mm
szerokość kabiny 3600 mm