Maszyny

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Project 385 – centrum obróbcze sterowane numerycznie


Wydajność, wszechstronność, modułowość i ekonomiczność skoncentrowane w jednym centrum obróbczym 5 osiowym. Siedem różnych zestawów dla skonfigurowania maszyny idealnie dostosowanej do potrzeb różnych klientów. Maszyna standardowa posiada już WSZYSTKIE przystosowania elektryczne i pneumatyczne. Pozwala to na zainstalowanie zestawów w momencie zakupu, jak również w późniejszym czasie, z taką samą łatwością i kosztami. Szeroki zestaw głowiczek kątowych stałych lub pochylanych, kompletuje konfigurowalność i czyni to centrum obróbcze idealne dla obróbki paneli, drzwi, okien, schodów i dla każdej aplikacji specjalnej.

Prezentacja maszynyCharakterystyka maszyny

  • System próżniowy umożliwia szybkie pozycjonowanie urządzeń blokujących, znacząco skracając czas konfiguracji stołu obróbczego.
  • Ostrza do podnoszenia panelu dla ułatwienia pozycjonowania ciężkich elementów i zderzaki odniesienia sterowane z CNC.
  • Stół obróbczy komponowany z przyssawkami o różnych kształtach, ustawianymi w dowolnym miejscu stolika, w zależności od potrzeby.
  • Zestaw przystosowania do łuków może być dostarczony również w późniejszym czasie, po zakupie maszyny i zamontowany w bardzo łatwy sposób.


Oprogramowanie Masterwork, Masterwindow, Master3D, MasterDoor, MasterCabinet oraz MasterAT

  • Programowanie graficzne wiercenia, frezowania, cięcia i optymalizacja cyklu wiercenia. Realizacja profili i rysunków parametrycznych. Konfigurowanie narzędzi (uzbrajanie maszyny – edytor narzędzi). Makra graficzne standardowe, dla przetwarzania podstawowego i zaawansowanego. Wizualizacja graficzna obrabianych ścianek. Importowanie plików DXF wygenerowanych za pomocą systemów CAD lub programów komercyjnych do projektowania mebli. Automatyczna konwersja kilku plików DXF na programy ISO.
  • Masterwindow umożliwia projektowanie okien zarówno standardowych jak i specjalnych, wychodząc z predefiniowanych modeli parametrycznych. Użycie Masterwindow jest bardzo łatwe. Użytkownik jest kierowany podczas wszystkich etapów projektowania, od wybrania kształtu, aż do rozmieszczenia poszczególnych elementów okna. Umożliwia także projekto-
    wania i następnie obróbkę okuć okna. Możliwość drukowania etykiet “kodów kreskowych” i za pomocą czytnika kodu kreskowego, przesyłanie programów do wykonania. Za pomocą Masterwindow można konfigurować parametry wszystkich elementów, które tworzą dane okno.

 

 Dane techniczne Project 385 Project 385L
powierzchnia pracy (mm)  3220-1500-200  5170-1500-200
 całkowita ilość wrzecion (szt.)  max. 32  max. 32
 max. moc elektrowrzeciona (kW)
up to  16 – HSK 63F
up to  16 – HSK 63F