Maszyny

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Project 470 – centrum obróbcze sterowane numerycznie


Wydajność, wszechstronność, modułowość i ekonomiczność skoncentrowane w jednym centrum obróbczym 3-5 osiowym. Osiem różnych zestawów dla skonfigurowania maszyny idealnie dostosowanej do potrzeb różnych klientów. Maszyna standardowa posiada już WSZYSTKIE przystosowania elektryczne i pneumatyczne. Pozwala to na zainstalowanie zestawów w momencie zakupu, jak również w późniejszym czasie, z taką samą łatwością i kosztami. Szeroka gama automatycznych magazynków narzędzi pozwala również na stosowanie narzędzi o dużych średnicach.

Osiem różnych zestawów dla skonfigurowania maszyny idealnie dostosowanej do potrzeb różnych klientów. Maszyna standardowa posiada już WSZYSTKIE przystosowania elektryczne
i pneumatyczne. Pozwala to na zainstalowanie zestawów w momencie zakupu, jak również w późniejszym czasie, z taką samą łatwością i kosztami.

 

Możliwość zainstalowania oprogramowania:

 1. MasterworkAT

2. Masterwork

3. Master Door

4. Master 3D

5. Master Window

 

Prezentacja maszynyCharakterystyka maszyny

 • Przesuwane zderzaki boczne pozwalają na umieszczenie kilku elementów w sposób precyzyjny i
  bez straty czasu. Dociski mechaniczne.
 • System próżniowy umożliwia szybkie pozycjono-
  wanie urządzeń blokujących, znacząco skracając czas konfiguracji stołu obróbczego.
 • Ostrza do podnoszenia panelu dla ułatwienia pozycjonowania ciężkich elementów i zderzaki
  odniesienia sterowane z CNC.
 • Stół obróbczy komponowany z przyssawkami oróżnych kształtach, ustawianymi w dowolnym miejscu stolika, w zależności od potrzeby.


Oprogramowanie Masterwork i Masterwindow

 • Programowanie graficzne wiercenia, frezowania, cięcia i optymalizacja cyklu wiercenia. Realizacja profili i rysunków parametrycznych. Konfigurowanie narzędzi (uzbrajanie maszyny – edytor narzędzi). Makra graficzne standardowe, dla przetwarzania podstawowego i zaawansowanego. Wizualizacja graficzna obrabianych ścianek. Importowanie plików DXF wygenerowanych za pomocą systemów CAD lub programów komercyjnych do projektowania mebli. Automatyczna konwersja kilku plików DXF na programy ISO.
 • Masterwindow umożliwia projektowanie okien zarówno standardowych jak i specjalnych, wychodząc z predefiniowanych modeli parametrycznych. Użycie Masterwindow jest bardzo łatwe. Użytkownik jest kierowany podczas wszystkich etapów projektowania, od wybrania kształtu, aż do rozmieszczenia poszczególnych elementów okna. Umożliwia także projekto-
  wania i następnie obróbkę okuć okna. Możliwość drukowania etykiet “kodów kreskowych” i za pomocą czytnika kodu kreskowego, przesyłanie programów do wykonania. Za pomocą Masterwindow można konfigurować parametry wszystkich elementów, które tworzą dane okno.


Dane techniczne Pobierz PDFProject 470 Project 470L
powierzchnia pracy (mm)3220-1750-1705170-1750-170
 max. ilość wrzecion 32 32
 max. moc elektrowrzeciona (kW) 12 – HSK 63F 12 – HSK 63F
max. średnica narzędzia (mm) 250250