FINANSOWANIE

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi oraz dbając o czas i ekonomiczne korzyści naszych Klientów proponujemy rozwiązania w zakresie finansowania oferowanych przez nas maszyn i urządzeń. W ofercie posiadamy produkty instytucji finansowych dedykowane dla branży produkcji wyrobów z drewna w formie Leasingu oraz Pożyczki dla Klientów realizująych zakup przy udziale dotacji unijnych. Nasz specjalista mając na uwadze interes naszych Klientów kładzie szczególny nacisk na dopasowanie rozwiązania finansowego indywidualnie do każdego z nabywców. Wypracowane z wybranymi, wieloletnimy partnerami finansowymi warunki współpracy gwarantują naszym Klientom szybką i bezproblemową realizację transakcji na preferncyjncyh warunkach.Finansowaniu podlegają wszystkie maszyny nowe i używane z oferty ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Oferujemy finansowanie od 0% do 45% udziału własnego zarówno na nowe jak i używane maszyny.
Leasing operacyjny - od 3 do 8 lat Leasing finansowy i pożyczka leasingowa - od 12 miesięcy Elastyczność przy ustaleniu harmonogramu spłaty rat.
Dostępne waluty finansowania to standardowo PLN oraz EUR w wariancie: denominowanym – umowa zostaje zawarta w walucie EUR, natomiast wszystkie raty miesięczne wraz z wykupem są płatne w PLN, ich wartość jest określana każdorazowo po przeliczeniu po aktualnym kursie EUR; niedenominowanym – umowa zostaje zawarta w walucie EUR, spłata wszystkich płatności leasingowych następuje również w EUR bez przeliczeń kursowych, co jest rozwiązaniem szczególnie korzystnym dla Klientów posiadających przychody w walucie EUR.
Przy inwestycjach do 500 000 PLN netto oferujemy skorzystanie z procedury uproszczonej przyznania leasingu, bez konieczności przedstawiania dokumentów! Również od 0% opłaty wstępnej!

Leasing operacyjny - od 3 do 8 lat Leasing finansowy i pożyczka leasingowa - od 12 miesięcy Elastyczność przy ustaleniu harmonogramu spłaty rat.

POŻYCZKA

Zaletę tego rozwiązania w stosunku do leasingu przy inwestycjach współfinansowanych z funduszy europejskich jest fakt że finansowane aktywa są własnością Klienta co jest warunkiem koniecznym w większości projektów.