Finansowanie

Preferencyjne warunki finansowania

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi oraz dbając o czas i ekonomiczne korzyści naszych Klientów proponujemy rozwiązania w zakresie finansowania oferowanych przez nas maszyn i urządzeń. W ofercie posiadamy produkty instytucji finansowych dedykowane dla branży produkcji wyrobów z drewna w formie Leasingu oraz Pożyczki dla Klientów realizujących zakup z udziałem dotacji unijnych.

finansowanie
Zakres przedmiotów podlegających finansowaniu

Finansowaniu podlegają wszystkie maszyny nowe i używane z oferty ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Udział własny klienta - opłata wstępna

Oferujemy finansowanie od 0% do 45% udziału własnego zarówno na nowe jak i używane maszyny.

Okres leasing i wartość wykupu po zakończeniu umowy

Leasing operacyjny – od 3 do 8 lat Leasing finansowy i pożyczka leasingowa – od 12 miesięcy Elastyczność przy ustaleniu harmonogramu spłaty rat.

Waluty umowy leasingu

Dostępne waluty finansowania to standardowo PLN oraz EUR w wariancie: denominowanym – umowa zostaje zawarta w walucie EUR, natomiast wszystkie raty miesięczne wraz z wykupem są płatne w PLN, ich wartość jest określana każdorazowo po przeliczeniu po aktualnym kursie EUR; niedenominowanym – umowa zostaje zawarta w walucie EUR, spłata wszystkich płatności leasingowych następuje również w EUR bez przeliczeń kursowych, co jest rozwiązaniem szczególnie korzystnym dla Klientów posiadających przychody w walucie EUR.

Minimum FORMALNOŚCI!

Przy inwestycjach do 500 000 PLN netto oferujemy skorzystanie z procedury uproszczonej przyznania leasingu, bez konieczności przedstawiania dokumentów! Również od 0% opłaty wstępnej!

Okres finansowania

Leasing operacyjny – od 3 do 8 lat Leasing finansowy i pożyczka leasingowa – od 12 miesięcy Elastyczność przy ustaleniu harmonogramu spłaty rat.

Pożyczka

Zaletę tego rozwiązania w stosunku do leasingu przy inwestycjach współfinansowanych z funduszy europejskich jest fakt, że finansowane aktywa są własnością Klienta co jest warunkiem koniecznym w większości projektów.

Leasing

Leasing pozwala uniknąć zamrażania środków finansowych, co ma miejsce w przypadku zakupów za gotówkę. Przedsiębiorca może podzielić płatność na wiele mniejszych rat, które nie będą stanowiły sporego obciążenia budżetu. Dzięki temu zdoła sfinansować większą liczbę inwestycji.

Translate »