Okleiniarka jednostronna

Okleiniarka jednostronna marki Fravol w rezultacie dostarcza wydajne rozwiązania wśród okleiniarek jakie można znaleźć na rynku. Okleiniarki jednostronne Fravol charakteryzują się solidnym korpusem i precyzyjne wykonanie. Maszyny włoskiego producenta spełniają najwyższe standardy na rynku okleiniarek. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym okleiniarka jednostronna Fravol Fast i Master zostały wyposażone w  gwarantujące pewny proces obróbczy. Maszyny tej marki to przede wszystkim okleiniarka jednostronna Master oraz Fast.

Dzięki modelom Master oraz Fast wiemy że kupujemy maszyny konkretnie do czego zostały zaprojektowane. Maszyny włoskiego producenta Fravol to rozwiązania, które podpasują do każdego profilu produkcji.

Wysoka niezawodność – okleiniarka Fravol

Okeiniarka jednostronna cechuje się wysoką niezawodności i jest wszechstronnie wykorzystywana w zakładach meblarskich na całym świecie. Występuje w dwóch modelach Master oraz Fast, które zostały odpowiednio dopasowane do konkretnych profilów produkcji. Ogromnym atutem okleiniarka jednostronnej jest zainstalowany system kontroli w znacznym stopniu ułatwiający operowanie maszyną. W rezultacie włoski producent okleiniarka jednostronnej Master oraz Fast zapewnia że są to maszyny dla średnich jak i dużych zakładów meblarskich.

Dzięki stalowemu korpusowi spawanemu elektrycznie, o żebrowaniu dającym dużą sztywność, kabinie bezpieczeństwa osłaniającą zespół klejowy oraz silnikom z narzędziami, obszernemu oknu umożliwiającemu idealny wgląd do wnętrza maszyny w rezultacie stanowią istotny czynnik wyboru jakim kierują się nasi klienci przy zakupie rozwiązań technologicznych.

Wyjątkowe wyposażenie okleiniarka jednostronna Fravol Master

Dodatkowo włoska okleiniarka jednostronna została wyposażona w niezwykle sprawny sytem posuwu w postaci mocnego łańcucha napędzającego ruch gąsienic do prędkości 10m/min. Na uwagę zasługuje górna belka dociskowa, wykonana ze stali posiadająca podwójny rząd kółek. W wyposażeniu okleiniarka jednostronnej Fravol znalazł się między innymi obrotowy suport na obrzeża, lampa IR czy również bardzo intuicyjny panel sterowania. Na uwagę zasługuje zespół Stępnie frezujący, który został wyposażony w narzędzie whispercut firmy Leitz.

Okleiniarki jednostronne nie wymagają skomplikowanej obsługi i mogą być operowane przez jedną osobę. Włoski producent okleiniarek Fravol dostarcza technologię gwarantującą zwrot kosztów zakupu w przeciągu jednego roku pracy maszyny. Zainstalowany system natrysku wyzwalania specjalnego to jedno z bardzo korzystnych powiązań zaaplikowanych  tej maszynie. Okleiniarki firmy Fravol używają układu eektropneumatycznego, który jest wykorzystywany w połączeniu z jednostką wstępnego frezowania. Okleiniarka Master lub Fast przed nałożeniem  kleju, nakłada cienką warstwę specjalnego środka antyadhezyjnego.

Dystrybucja na Polskę – okleiniarka Fravol w firmie ITA

Firma ITA z Radziejowic jest dystrybutorem okleiniarki Fravol na rynku polskim. ITA maszyny do drewna zapewnia również sprawny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny dla okleiniarka włoskiej Fravol. Polscy producenci mebli potrzebują maszyn takich jak między innymi okleiniarka oczekują pewnej i sprawdzonej technologii. Okleiniarki dostarczane przez firmę ITA są instalowane przez autoryzowany personel techniczny jak i również zapewniane są szkolenia z obsługi tych maszyn.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z okleiniarka na naszym showroom

https://youtu.be/yanWGjnJ50I