Piła taśmowa

Piła taśmowa dostarczane przez firmę ITA z Radziejowic to jedne z najlepszych rozwiązań na rynku światowym. W ofercie firmy znajdują się produkty włoskiego producenta Centauro oraz MZ Project. Zakłady stolarskie poszukują sprawdzonych rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcji. Dzięki zastosowaniu przemysłowej piły taśmowe do obłogów czy lameli zakłady stolarskie w znacznym stopniu redukują przestoje w firmie oraz znacząco wpływają na wzrost efektywności w procesie produkcji. Piły taśmowe włoskich producentów charakteryzują się dużą wydajnością oraz wysokim stopniem powtarzalności i dokładności cięcia. Przykładowo piła taśmowa marki Centauro dzięki zastosowaniu unikalnego systemu posuwu jest w stanie uzyskać bardzo cienką warstwę obłogu. Maszyny do cięcia obłogów to rozwiązania do bardzo precyzyjnego cięcie, a dzięki szybkiemu procesowi przezbrajania eliminuje okresy przestoju. Automatyka cięcia na pilarkach jest czynnością intuicyjną jednocześnie eliminującą wady operatora. Podobnym rozwiązanie jest piła taśmowa firmy MZ Project.

Maszyna została zaprojektowana do produkcji lameli z drewna litego zarówno małych jak i bardzo dużych rozmiarach. Piła taśmowa – jej konstrukcja, jest bardzo prosta i funkcjonalna. Piły taśmowe znajdują zastosowanie w zakładach produkujących parkiet, instrumenty muzyczne, drzwi, okna, stoły, schody oraz wszędzie gdzie bardzo istotne jest maksymalne wykorzystanie i oszczędność drewna. Włoskie piły taśmowe potrafią ciąć zarówno suche jak i mokre drzewo. Dodatkowo możliwe jest szybkie dopasowanie piły taśmowej do różnych operacji cięcia. Maszyna dostępna jest z systemem automatycznego załadunku. Firma ITA z Radziejowic w swojej ofercie posiada piły taśmowe wykorzystywane z dużych renomowanych zakładach stolarskich na całym świecie. Ogromna niezawodność i idealny stosunek ceny do jakości czyni wyżej wymienione piły taśmowe jednym z trafnych wyborów zakupowych dających wymierne rezultaty. Firma ITA z Radziejowic posiada liczne referencje od zakładów stolarskich wykorzystujących zakupione piły taśmowe na bardzo korzystnych warunkach. W obecnych sprawnym cyklu produkcji piła taśmowa jest elementem niezbędnym dla zapewnienia płynności proces produkcji. Dzięki faktowi iż maszyny te są kompaktowe idealnie sprawdzą się również w konfiguracjach lini produkcyjnych.

Rekomendowana przez firmę piła taśmowa marki Centauro oraz MZ Project to idealne rozwiązania dla wymagających zakładów. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych gwarantuje wysoką konkurencyjność na ryku. Piła taśmowa włoskiego producenta jest w stanie zagwarantować wysoką wydajność produkcji. Wszystkie maszyny proponowane przez firmę ITA z Radziejowic są dopasowywane odpowiednio do konkretnego profilu produkcji. Piła taśmowa to jedna z propozycji przygotowanej specjalnie na polski rynek meblarski. Dodatkowym atutem przy wyborze współpracy z firmą ITA jest gwarancja szybkiego serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Piły taśmowe włoskiego producenta to połączenie solidnej konstrukcji z wysoką jakością wykonania.