Maszyny

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

4win – centrum CNC do stolarki otworowej


Specjalistyczne centrum obróbcze przeznaczone dla producentów stolarki otworowej. Maszyna dedykowana dla producentów okien.

Unikalny, opatentowany system automatycznych stołów roboczych i mocowania elementów umożliwia wykonanie „na gotowo” od jednego zamocowania. Element nie jest przemieszczany ani nie zmienia pozycji dzięki czemu wykonanie następuje z najlepszą jakością jaka jest dostępna na rynku. Dla producentów oczekujących wszechstronności istnieje możliwość doposażenia maszyny w dodatkowy stół roboczy do wykonywania okien łukowych lub drzwi.

Maszyna w standardzie posiada zainstalowane oprogramowanie MasterWindow Profesional umożliwiające zaprojektowanie i wykonanie dowolnego typu okna bez konieczności stosowania oprogramowań pośredniczących firmy trzecich. Oprogramowanie MasterWindow jest opracowane i rozwijane przez Masterwood. Klient posiada pełne wsparcie techniczne dotyczące projektowania i fazy wdrożenia do produkcji.

Centrum charakteryzuje się elektrowrzecionem głównym o mocy 17kW, chłodzonym płynem. Maszyna wyposażona w magazynki narzędzi o łącznej pojemności do 62 narzędzi. Polecane jest zastosowania skanera kodów kreskowych oraz przesyłanie projektów okien za pomocą wewnętrznej sieci komputerowej. Maszyna o bardzo kompaktowych wymiarach – jedynie 7800 x 4600 mm.

Prezentacja maszynyDane techniczne