Crafter  75000 euro netto

Crafter z agregatem do hornów 80000 euro netto

 

 

Kompaktowe centrum do produkcji okien składa się z uchwytów czopującego i profilującego sterowanych CNC. Czopy wykonywane są na dwóch belkach w tym samym czasie, a dzięki zaprogramowanej sekwencji, maszyna automatycznie zmienia program obróbki na różnych końcach elementów (framugi z dwoma różnymi czopami).

Wydajność jest na poziomie ok 15-20 jednowarstwowych skrzydeł, 30-40 pojedynczych skrzydeł okiennych lub 8-12 całkowitych przesuwnych skrzydeł okiennych.

Crafter może być wyposażony do produkcji okien brytyjskich. Poziomy agregat frezujący z łatwością może wykonać typowe rogi na skrzydłach przesuwnych. Maszyna może zostać wykorzystana do efektywnej produkcji tradycyjnych opraw do skrzydeł przesuwnych obejmuje cięcie listew wykończeniowych, ramiaków do wielokrążków, głowic i parapetów.

Podstawa maszyny wykonana jest z mocnej stali żebrowanej, w celu uzyskania monolitycznej, kompaktowej maszyny, która jest sztywna i bardzo odporna na wysokie obciążenia i nacisk. Wszystkie agregaty robocze poruszają się po wysokiej klasy łożyskach liniowych obsługiwanych śrubami kulowymi.

Maszyna kontrolowana jest przez przemysłowy komputer BECKOHOFF z 12″ ekranem dotykowym w środowisku Windows CE, zaprojektowanym do aplikacji przemysłowych. Jednostka kontrolna zamontowana jest pomiędzy agregatami czopującym i profilującym, co pozwala operatorowi maszyny na łatwy dostęp i kontrolę ruchu komponentu.

 


Andrzej Głuchowski

    Tel.:+48 601 260 319


    * pole obowiązkowe


    Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

    Translate »