ERS · Nakładkowa owijka termokurczliwa

Wraz z pakowaczką termokurczliwą zakładkową prezentujemy automatyczną instalację pakującą, przeznaczoną do pracy z folią termokurczliwą i zakładkowym zgrzewem dolnym, zapewniającą wysoką jakość wykończenia. Maszyna składa się ze stołu wejściowego, głowicy zgrzewającej i zestawu metalowych ostrzy z folią, stołu pośredniego i tunelu obkurczającego.

Działa on w następujący sposób: produkt jest umieszczany centralnie na stole przenośnika podającego. Następnie przechodzi przez arkusz folii półrurowej uformowany i zgrzany na początkowym końcu. Następnie głowica zgrzewająca przesuwa się w dół, aby zgrzać drugi koniec folii, pozostawiając opakowanie całkowicie zamknięte. Po wejściu do tunelu obkurczającego następuje skurcz tworzywa i zgrzewanie zakładkowe dolnych arkuszy. Jest to idealny system dla wszystkich tych firm lub zakładów pakujących, które muszą uzyskać całkowitą wizualizację produktu, optymalizując czas produkcji i zwiększając swoją wartość dodaną.


Klaudiusz Fijałkowski

  Tel.:+48 697 919 489


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Korzyści

  Ta nakładająca się owijarka termokurczliwa jest bardzo odpowiednia do prawidłowej wizualizacji produktu, zwiększając jego wartość dodaną.
  Jest idealny dla firm, które szukają wysokich wydajności produkcyjnych, ponieważ zatrzymuje się tylko raz na stole transportowym, podczas procesu pakowania.
  Charakteryzuje się solidną konstrukcją, wysoką niezawodnością i niskimi kosztami konserwacji.

  Translate »