Frezarka CNC Randomat

Frezarka CNC o dużej precyzji

Firmę Friulmac produkująca frezarki CNC wyróżnia między innymi duża liczba sprawdzonych modeli maszyn. Dzięki temu zawsze można dobrać indywidualne rozwiązanie, najbliższe oczekiwaniom producenta – od prostszych maszyn, obejmujących jedynie wybrane operacje, po kompleksowe linie o wysokiej wydajności. Co istotne, wszystkie zaprezentowane rozwiązania pracują od wielu lat w fabrykach, również w Polsce. Friulmac słynie również z najwyższej staranności wykonania swoich konstrukcji oraz wykorzystania najlepszych, markowych komponentów.

frezarka do drewna cnc

Frezarka CNC marki Friulmac to w rezultacie wysokiej jakości centrum obróbcze zwarte i wszechstronne rozwiązanie do obróbki końcówek elementów parkietu i elementów drzwiczek.
Rozsądna inwestycja z gwarantowaną jakością, rentowności i bezpieczeństwem pracy. Innowacyjna technologia, która pozwala na obróbkę każdego rodzaju profil na końcach elementów o zmiennej długości.

Frezarka do drewna CNC pozwala na kompleksową obróbkę elementów drewnianych. Maszyna łączy w sobie precyzję, elastyczność i wydajność. Firma Friulmac, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obrabiarek jest w stanie dostarczyć kompletne rozwiązanie.

 


Krzysztof Belicki

  Tel.:+48 605 449 900


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA

  • wyeliminowanie strat czasu na ustawianie maszyny; nigdy więcej niskiej wydajności i słabej jakości produkcji!
  • w rozsądnej kwocie inwestycji, RANDOMAT-E pozwala na produkcję w cyklu ciągłym, elementów o zmiennej długości i każdego typu profilu
  • możliwość obróbki również elementów o stałym wymiarze, dzięki zastosowaniu zderzaka bazującego na przenośniku taśmowym na wyjściu
  • minimalny czas ustawienia przy zmianie profilu
  • kompaktowe wymiary, co zmniejsza zapotrzebowanie na przestrzeń
  • szeroki zakres akcesoriów i opcji
  • oryginalny i nowoczesny wygląd maszyn
  Translate »