Vitap Giotto – okleiniarka ( Eclipse 2.0)

Okleiniarka Vitap Giotto to gwarancja jakości

Okleiniarka Giotto przeznaczona jest do producentów wymagających doskonałej jakości okleinowania krzywoliniowego w szczególności elementów o profilu zamkniętym (np. blaty). Maszyna charakteryzuje dwoma nieruchomymi zespołami roboczymi: agregatem okleinowania oraz agregatem frezowania nadmiaru obrzeża, materiał przemieszczany jest na ruchomym suporcie. Mocowanie materiału podciśnieniowe, za pomocą vacuum.

Okleiniarki krzywoliniowe marki Vitap charakteryzują się łatwością obsługi dzięki czemu bardzo chętnie są umieszczane w średnich jak dużych zakładach meblarskich. Urządzenie przeznaczone jest do okleinowania bocznych wąskich powierzchni elementów meblarskich z płyt wiórowych sklejki, tarcicy. Okleiniarka Giotto idealnie sprawdzi się w oklejaniu obrzeży od 1-3 mm. Dzięki maksymalnemu promieniowi elementu zamkniętego wynoszącemu 2700 mm zapewni nam wydajną pracę. Włoska marka Vitap dostarcza na rynek polski rozwiązanie Eclipse, które jest rewolucyjnym osiągnięciem wśród okleiniarek półautomatycznych. Okleniarka Giotto pozwala na pracę z małymi jak i dużymi elementami. Zastosowana technologia pozwala na wykorzystanie okleiniarki jako maszyny do jednoczesnego okleinowania oraz trymowania. W rezultacie zainstalowania sekcji trymującej z możliwością przechyłu użytkownik jest w stanie wykorzystać okleiniarki do elastycznej pracy na elementach.  Okleiniarka krzywoliniowa jest dostarczana do klientów razem z usługą instalacji oraz przeszkolenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wojtek Kulis

  Tel.:+48 605 339 900


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA

  • Agregat klejowy ze zbiornikiem o pojemności 1kg, posiada automatyczny posuw. Długość obrzeża jest kontrolowana w sposób cyfrowy i za pomocą lasera. Po odmierzeniu określonej długości maszyna docina obrzeże.
  • Agregat frezowania nadmiaru obrzeża tworzą dwa wysokoobrotowe silniki. Frezy (R=2 lub R=3) poruszają się po kopiale, operator ręcznie przemieszcza materiał.
  • Opcjonalnie maszyna może zostać wyposażona w pneumatyczną kapówkę do odcinania nadmiaru obrzeża z elementów otwartych (np łuki).
  • Dopuszczalne grubości panelu: 10-60 mm., grubość obrzeża 1 – 2 mm., przy 3 mm panel max 45 mm.

  Dane techniczne

  Wymiary maszyny 2000 x 2000 x 1700 mm
  Waga 600 kg
  Maksymalny promień elementu zamkniętego 2700 mm
  Minimalny promień elementu zamkniętego (np. okrągły blat) 200 mm
  Wykonywanie łuków wewnętrznych o promieniu min. 250 mm
  Grubość obrzeża 1-3 mm
  Translate »