EMC Giant Rustic Brush – strukturyzarka do drewna litego

Strukturyzarka do drewna GIANT RUSTIC BRUSH przeznaczona jest do produkcji elementów ze strukturyzowaną powierzchnią. W zależności od konfiguracji i użytych materiałów ściernych maszyna jest w stanie wykonać różne typy strukturyzacji powierzchni.

W czasie obróbki na strukturyzarce do drewna Rustic następuje wybranie drewna z różną intensywnością, występują wyraźne różnice pomiędzy bielą a twardzielą. Możliwe jest pozostawianie przypadkowych śladów na powierzchni (skaz) nie tworzących powtarzalnego wzoru.

Maszyna może również być wykonana jako szlifierko-szczotkarka np. do kalibracji elementu a następnie szlifowania wykończającego jak również ścięcia wstających włókien podczas procesu np. bejcowania.

Zapewniona jakość i powtarzalność

Szczotkarka EMC Rustic pozwala na uzyskanie ciekawego efektu. Szczotkarki dysponują technologią, która pozwala uzyskać najwyższą jakość obróbki.

Rozwiązania techniczne zastosowane w maszynie EMC Rustic – strukturyzarka do drewna pozwalają uzyskać wydajność i efekt polerowania niedostępny w prostszych, spotykanych na rynku rozwiązaniach.

W zależności od oczekiwanej wydajności, szczotkarka może być skomponowana z dwóch, trzech lub więcej maszyn.

 


Michał Warzec

  Tel.:+48 601 657 842


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Dane techniczne

  szerokość robocza 1300 lub 1600 mm
  grubość elementów 170 mm
  maszyna wykonywana zawsze ze stołem na stałej wysokości tak
  niezależne silniki na każdy agregat obróbczy tak
  możliwość kompozycji z agregatami H, B tak
  Translate »