SUPER P · Super Ochrona

System zaprojektowany, aby oferować wysoką wydajność i najlepszą możliwą jakość pakowania; zaawansowane technologicznie maszyny przemysłowe . Mówimy o opcjonalnym module, który znacznie zwiększa wydajność maszyn pakujących CMB , ponieważ oferuje możliwość łączenia wielu materiałów opakowaniowych w nałożone na siebie warstwy, co do tej pory było nie do pomyślenia. Uzyskany wynik będzie cieszył się wyjątkową ochroną.

Superlatywny stopień ochrony opakowań: maszyny przemysłowe, dzięki którym można wiele poprawić.
Przedstawiamy moduł dodatkowy dla naszych maszyn pakujących CMB.
Pozwala na łączenie różnorodnych materiałów opakowaniowych w nakładające się warstwy, uzyskując najwyższy możliwy stopień ochrony.
Umożliwia dwa rodzaje opakowań: albo pełne owinięcie produktu, albo tylko górnej strony.
Zaprojektowany z myślą o skutecznej, łatwej, produktywnej i wydajnej pracy.

System pozwala na dwa rodzaje opakowań; z jednej strony możemy owinąć produkt w całości dla tych przypadków, w których otrzymane opakowanie musi być zamknięte.

W tym drugim przypadku uzyskujemy znaczną oszczędność w ilości zużytego materiału opakowaniowego. Działanie systemu jest proste, ale skuteczne. Produkt dotrze z założonym materiałem ochronnym na miejsce, gdzie zostanie wykończony, albo poprzez owinięcie go folią stretch za pomocą obrotowej korony, albo poprzez zapakowanie do worka z tunelem obkurczającym, w zależności od modelu maszyny pakującej, w której zastosowano moduł SUPER P.


Klaudiusz Fijałkowski

  Tel.:+48 697 919 489


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Korzyści

  Dzięki modułowej budowie można go doposażyć w każdy z naszych systemów pakowania.

  Nadzwyczajna ochrona dzięki możliwości łączenia z wieloma materiałami, bez ograniczeń…

  Jedyny skuteczny sposób na zminimalizowanie niechcianych zwrotów do minimum.

  Dzięki możliwości łączenia materiałów opakowaniowych, możemy zastosować te, które są najbardziej odpowiednie dla potrzeb chwili i w zależności od rodzaju obsługi, której musi być poddana paczka.

  Jest to system pakowania i maszyny przemysłowe, z którymi można wykonać skok w przyszłość, pod względem produktywności, oszczędności energii i wydajności.

  Translate »