Targi Drema 2019 – relacja

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku podczas Drema 2019. W tym roku prezentujemy nasze nowości jak i stałą ofertę włoskich maszyn do obróbki drewna. Nasze stoisko zostało podzielone na trzy wyspy tematyczne. Jedna z nich to maszyny marki Masterwood. Obrabiarki w postaci: wiertarki CNC MasterDrill TF600S. okleiniarki MasterEdge oraz pily CNC MasterSaw […]

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku podczas Drema 2019. W tym roku prezentujemy nasze nowości jak i stałą ofertę włoskich maszyn do obróbki drewna.

Nasze stoisko zostało podzielone na trzy wyspy tematyczne. Jedna z nich to maszyny marki Masterwood. Obrabiarki w postaci: wiertarki CNC MasterDrill TF600S. okleiniarki MasterEdge oraz pily CNC MasterSaw cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem.

 

 

Znalazły się też nasze sprawdzone propozycje dla przemysłu meblarskiego w postacie marki Vitap. Nowość Point K2 2.0 to wiertarka CNC wyposażona w nowy system przesuwania głowicy w osi Y i Z, o dużej sztywności (patent Vitap 2015). Z kolei Point K2 920 to rozwiązanie posiadające opatentowany system D-D-T (Double Dynamic Transport).

 

 

Pragniemy zwrócić również uwagę w kierunku naszej propozycji odnośnie maszyn do załadunku/rozładunku. Tutaj zdecydowanie proponujemy rozwiązanie w postaci Neomec Planet. Podczas targów o maszynie tej opowiadał prezes firmy Pan Andrzej Głuchowski w wywiadzie do gazety Kurier Drzewny.

 

 

W naszej ofercie oraz na targach znajduje się maszyna charakteryzująca się solidną konstrukcją oraz markowymi komponentami. Jest nią marka Fiorenza BL 1500 kompaktowa wiertarka o wysokiej wydajności oraz jakości wiercenia.

 

 

Inna naszą propozycją znajdującą się na targach jest maszyna z automatycznym podawaniem do seryjnej obróbki elementów. Włoska solidność i niezawodność to idealne cechy przypisane marce Pade. Model Velox CA to połączenie solidnej konstrukcji bramowej o dużej sztywności i nowego systemu podwieszanych podajników. Może być używana zarówno jako klasyczne 5 osiowe centrum do obróbki skomplikowanych elementów.

 

 

 

Translate »