ERL · Owijarka pozioma

Ta pozioma owijarka ma tę zaletę, że ma bardzo szeroką gamę produktów potencjalnie podatnych na pakowanie w folię stretch, oprócz niskiego kosztu zastosowanego materiału. Mamy do czynienia z przemysłowym sprzętem do pakowania dużych produktów, mebli wszystkich rozmiarów, zestawów mebli, drzwi, okien, płyt warstwowych, tekstyliów, styropianu, profili, listew, żaluzji, rur…

 

Folia stretch umożliwia owijanie produktów ułożonych w stos, z większą gwarancją mocowania. Proces owijania jest znacznie bardziej ekonomiczny niż chowany, ponieważ zużycie energii jest mniejsze i nie trzeba dostosowywać rozmiaru szpuli do pakowanego produktu. Owijarka CMB pozioma zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów w równych częściach, która współpracuje z folią nadającą się do recyklingu i gwarantuje wysokiej jakości opakowania dla każdej firmy lub zakładu przemysłowego.

 

Jego obsługa jest bardzo prosta: produkt umieszczany jest centralnie na stole przenośnika wejściowego, a proces pakowania rozpoczyna się automatycznie. Produkt przechodzi przez obrotową koronę i jest pakowany spiralnie przez folię umieszczoną na koronie, pozostawiając produkt w pełni zapakowany ze wszystkich czterech stron i otwarty z przodu iz tyłu. Proces pakowania jest tańszy niż proces obkurczania, ze względu na mniejsze zużycie energii; i nie ma potrzeby dostosowywania rozmiaru rolki do pakowanego produktu.


Klaudiusz Fijałkowski

  Tel.:+48 697 919 489


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Po prostu wydajna owijarka

  • Niskie koszty materiałów eksploatacyjnych i czynności konserwacyjnych sprawiają, że nasza owijarka pozioma jest idealną maszyną pakującą dla każdego sektora przemysłowego.
  • Jej system pakowania umożliwia ciągłą pracę z opakowaniami o zmiennych wymiarach.
  • Bezpieczna i łatwa w obsłudze maszyna, co skraca długie okresy adaptacji i nauki przez operatora.
  Translate »