SPIN PADE – centrum cnc do dużych elementów

Maszyny stolarskie SPIN to 6-osiowe bramowe centrum obróbcze, które wykonuje obróbki frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzywa sztucznego, stopów aluminiowych i materiałów kompozytowych (CORIAN, HIMAX, itp.) Idealne do obróbki złożonych elementów, z dużą prędkością obróbki. Sztywna i solidna konstrukcja pozwala na uzyskanie dużych ruchów w osi Z.

maszyny stolarskie Pade Spin www.ita.pl

 

Maszyny stolarskie marki Pade posiadają wiele zalet. Dzięki zaawansowanej technologii wykonują bardzo precyzyjną obróbkę elementów. W rezultacie ograniczają konieczność zatrudniania dużej liczby pracowników. Wykorzystanie maszyn cnc to gwarancja dużej powtarzalności i stabilności produkcyjnej.

Szybki ustawianie ruchomych stolików dla uproszczenia blokowania i obróbki skomplikowanych elementów. Maszyny stolarskie Pade SPIN zostały wyposażone w system TANDEM składający się z 4 podpór stołu, regulowanych między sobą w X i Y w taki sposób, że mogą dostosować się do kształtu obrabianego elementu. Łączy w sobie blokowanie pneumatyczne z systemem próżniowym.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Maszyny stolarskie włoskiej marki Pade zostały tak zaprojektowane by uniemożliwić bezpośredni kontakt operatora z ostrymi narzędziami. W efekcie otrzymujemy centrum w postaci maszyny stolarskie będącej w stanie obrabiać skomplikowane elementy w krótkim czasie obróbki.

Jako autoryzowany dealer maszyn Pade zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn stolarskich będących w naszej ofercie.

Przeczytaj artykuł o maszynie Pade:

Wszechstronne centrum pięcioosiowe nie tylko do krzeseł

 


Sławomir Belicki

  Tel.:+48 601 250 704


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Dane techniczne

  Oś X 2400-2800 mm
  Oś Y 2300 mm
  Oś Z 900 mm
  Osie A i C obrotowe
  Translate »