Woodpecker Just – cnc do produkcji okien

Woodpecker Just odzwierciedlenie w swojej budowie cały know-how technologiczny, zdobyty przez SAOMAD w ciągu wielu lat, skupiając na 25 m² możliwości i wszechstronność tradycyjnych centrów obróbczych sterowanych numerycznie.

 

Woodpecker Just powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w produkcji maszyn do obróbki okien. Przestarzałe koncepcje produkcji okien przy użyciu więcej niż 2-3 maszyn, zostały zastąpione przez to nowe centrum obróbcze zaawansowane technologicznie z futurystycznymi interfejsami.

Produkcja na zamówienie. Ta maszyna pracuje według logiki Just in time i bez obecności operatora, dzięki innowacyjnemu systemowi automatycznego załadunku i rozładunku. Obróbki wykonywane na sześciu stronach zablokowanego elementu, gwarantują zawsze najlepsze rezultaty,  zarówno pod względem precyzji, jak i wykończenia.

Dużo uwagi poświęcono na bezpieczeństwo operatora, dzięki zastosowaniu  kabiny specjalnie zaprojektowanej w celu ochrony tych, którzy pracują na maszynie.

Zaprojektowana dla zapewnienia długiej żywotności, maszyna zmniejsza zużycie energii i poziom hałasu do minimum.

Innowacyjne procesy konstrukcyjne, system hamowania silników z odzyskiem energii, optymalizacja zużycia sprężonego powietrza, drastyczne zmniejszenie ilości powietrza odciągowego, a zwłaszcza niska cena, pozwoliły na lokalizację tego centrum obróbczego na bardzo wysokim poziomie konkurencyjności i spełnienie wszelkich potrzeb, które wymusza dzisiejsza sytuacja rynkowa.

Dzięki centrum WOODPECKER można wyprodukować od 12 do 15 okien na dzień wykorzystując jednego operatora, z dużą szybkością i dużą dokładnością.


Andrzej Głuchowski

  Tel.:+48 601 260 319


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Dane techniczne

  wysokość robocza 15 do 120 mm
  szerokość robocza 20 do 260 mm
  długość robocza 250 – 4000 mm
  ruch, prędkość m/min X-Y-Z 100x100x35
  obrót osi C 360 °
  moc silnika wrzeciona 17 kW – 18000 obr/min
  narzędzie, uchwyt stożek HSK 63E
  magazynek na 20 elementów o szerokości 80 mm
  teleserwis tak
  Translate »