Targi HOLZ-HANDWERK 2018

HOLZ-HANDWERK to jeden z największych targów nie tylko w Europie ale i na świecie.  Wiele firm o uznanej renomie europejskiej i światowej uczestniczy co roku w jednych z największych targów w Niemczech do Norymbergii. Podczas targów nasi przedstawiciele mieli okazję zapoznać się z oczekiwaniami klientów oraz przedyskutować nowe propozycje wdrążeń maszyn do zakładów produkcyjnych. Firma […]

HOLZ-HANDWERK to jeden z największych targów nie tylko w Europie ale i na świecie.  Wiele firm o uznanej renomie europejskiej i światowej uczestniczy co roku w jednych z największych targów w Niemczech do Norymbergii. Podczas targów nasi przedstawiciele mieli okazję zapoznać się z oczekiwaniami klientów oraz przedyskutować nowe propozycje wdrążeń maszyn do zakładów produkcyjnych. Firma ITA z Radziejowic intensywnie współpracuje z włoskimi producentami maszyn do obróbki drewna zapewniając doradztwo oraz fachowy serwis urządzeń.

Targi w Niemczech były idealną okazją na zaprezentowanie najnowszych technologii i rozwiązań dla polskich zakładów produkcyjnych.

Firma Masterwood pojawiła się ze swoim flagowym centrum CNC będącym na wyposażeniu większości firm meblarskich. Jego niezawodność, precyzja i opłacalność sprawia iż jest ono wykorzystywane podczas najbardziej wymagających procesów obróbki drewna. Wysokowydajne centrum cnc przeznaczone są dla dużych fabryk produkujących meble, drzwi drewniane oraz okna.

Inna włoską marką, której jesteśmy dystrybutorem na Polskę jest firma Saomad. Przykładow maszyna Woodpecker jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem zapewniającym wyjątkową wydajność przy dużej wszechstronności pracy podczas obróbki drewnianych elementów. Maszyna zaprezentowana podczas targów w Norymberdze to najnowsza propozycja dla przemysłu okiennego i zakładów produkujących drzwi drewniane. Jej wyjątkowość przejawia się tym iż występuje możliwość zainstalowania do 180 narzędzi w magazynku. Dzięki Woodpeckerowi możemy z łatwością wykonać obróbkę czopowania, profilowanie wewnętrzne i zewnętrzne, wiercenie ukośne czy też otwory na klamkę i gniazda na zamki. 

Innym nowym rozwiązaniem zaprezentowanym podczas targów jest strugarko-pilarka do bardzo wydajnego produkowania profili okiennych oraz listew profilowych. Maszyna gwarantuje łatwą i wydajną produkcję elementów drewnianych zapewniając przy tym optymalne relację kosztów do korzyści. Do głównych zalet należy wysoka jakość strugania przez prędkości skrawania – do wyboru, 7.200 lub 8.00 obr/min., produkcja popularnych okien oraz profili listew czy też bezstopniowa produkcja listew przybyszowych bez pracochłonnego ustawiania.

Inna marką jaką reprezentujemy jest Bimatic. Seria okleiniarek Challenge przeznaczona jest dla małych i średnich zakładów produkcyjnych. Otwarta struktura pozawala na zaprojektowanie kompozycji okleiniarki dokładnie dla potrzeb konkretnego klienta. Okleiniarki zaprojektowane dla pracy z obrzeżami typu (ABS, PVC, fornir, melamina, doklejki) o grubościach: 2, 3, 5 lub 8 mm.

Podczas targów zaprezentowaliśmy całą naszą ofertę handlową właczając w to wiele innych marek maszyn. Dziękujemy że byliście Państwo z nami i zapraszamy do dalszej współpracy.

Translate »