Targi Wood Tech Warsaw Expo

W dniach 25 – 27 maja 2022 firma ITA była obecna podczas targów WOOD TECH WARSAW EXPO w Nadarzynie. Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony odwiedzających dzięki szerokiej tematyce w zakresie przemysłu drzewnego i najnowszym rozwiązaniom technologicznym w przemyśle meblarskim. Jako firma zaprezentowaliśmy naszą ofertę maszyn do obróbki […]

W dniach 25 – 27 maja 2022 firma ITA była obecna podczas targów WOOD TECH WARSAW EXPO w Nadarzynie. Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony odwiedzających dzięki szerokiej tematyce w zakresie przemysłu drzewnego i najnowszym rozwiązaniom technologicznym w przemyśle meblarskim. Jako firma zaprezentowaliśmy naszą ofertę maszyn do obróbki drewna włoskich marek posiadających szeroki zakres obrabiarek do produkcji elementów meblowych, krzeseł, podłóg, płyt i innych.

Podczas targów Wood Tech Warsaw Expo mieliśmy okazję zaprezentować szeroką gamę maszyn marki Excitech. Jest to nasza najnowsza pozycja w ofercie typu „Smart Factory”. Jako firma od dłuższego czasu proponujemy również rozwiązania w zakresie pełnej automatyzacji procesu obróbki drewna dla przemysłu meblarskiego w Polsce. Maszyny Excitech są idealną opcją dla firm poszukujących najnowszych technologicznie maszyn w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta maszyn marki Excitech.

 

Wszystkim przybyłym na targi dziękujemy za odwiedzeni naszego stoiska.

 

Translate »