Dziękujemy za spotkanie podczas targów Ligna 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas podczas targów Ligna 2017. Było to wyjątkowe wydarzenie podczas którego mogliśmy zaprezentować Państwu produkty renomowanych firm włoskich znajdujące się w naszej ofercie sprzedażowej. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa zainteresowanie oraz obecność na tak ważnym wydarzeniu. Targi okazały się szansą na zaprezentowanie uczestnikom najnowszych rozwiązań technologicznych w segmencie maszyn do […]

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas podczas targów Ligna 2017.

Było to wyjątkowe wydarzenie podczas którego mogliśmy zaprezentować Państwu produkty renomowanych firm włoskich znajdujące się w naszej ofercie sprzedażowej. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa zainteresowanie oraz obecność na tak ważnym wydarzeniu. Targi okazały się szansą na zaprezentowanie uczestnikom najnowszych rozwiązań technologicznych w segmencie maszyn do obróbki drewna. Była to dla nas idealna szansa na pokazanie procesu pracy poszczególnych maszyn i przeprowadzenie testów. Dodatkowo dzięki wsparciu przedstawicieli firm włoskich mogliśmy doprecyzować każdy szczegół oraz wyjaśnić wszelkie interesujące kwestie.

W tym roku gościliśmy Państwa na stoiskach z centrami do paneli Masterwood, niezwykle precyzyjnymi i w pełni zautomatyzowanymi centrami CNC firmy SAOMAD. Byliśmy również na stoisku PADE z wszechtronnymi 5-osiowymi centrami obróbczymi typu Velox, Duplex czy Clipper. Nasi przedstawiciele doradzali przy zakupie takich maszyn jak polerki , linie do połysku firmy EMC jak również nowość na rynku zaprezentowana przez firmę VITAP maszyna Point K2 TOP. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także urządzenia do automatycznego załadunku i rozładunku firmy NEOMEC.  Dziękujemy tym wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili stoisko z naszymi robotami lakierniczymi firmy Epistolio jak i stoisko przygotowane przez firmę FINITURE z linią lakierniczą będącą jedną z najbardziej wydajnych i zautomatyzowanych linii lakierniczych na świecie. Podczas targów mogliśmy przetestować szlifierki dla najbardziej wymagających dostarczonych przez firmę ECOLINE.

Targi Ligna 2017 zaowocowały licznymi kontaktami oraz nawiązaniem przez firmę ITA ścisłej współpracy z firmami działającymi na polskim rynku. Cieszymy się iż mogliśmy służyć Państwu wsparciem podczas targów oraz zapraszamy do dalszej współpracy.

 

 

Translate »