Szczotkarka – na wysoki połysk – EASY GLOSS

Przedstawiamy Państwu absolutną nowość w branży polerowania frontów meblowych na wysoki połysk. Firma EMC w porozumieniu z firmą ITA wprowadziła na rynek szczotkarkę do paneli prosto i krzywoliniowych o nazwie „EASY GLOSS”. Maszyna jest przeznaczona do polerowania elementów polakierowanych na wysoki połysk, przy użyciu lakierów poliuretanowych. Max szerokość robocza urządzenia to 1220 mm. Podstawowa innowacja […]

Przedstawiamy Państwu absolutną nowość w branży polerowania frontów meblowych na wysoki połysk. Firma EMC w porozumieniu z firmą ITA wprowadziła na rynek szczotkarkę do paneli prosto i krzywoliniowych o nazwie „EASY GLOSS”.

Maszyna jest przeznaczona do polerowania elementów polakierowanych na wysoki połysk, przy użyciu lakierów poliuretanowych.
Max szerokość robocza urządzenia to 1220 mm.

PHF

Podstawowa innowacja polega na tym, że EASY GLOSS może obrabiać zarówno elementy płaskie jak i krzywoliniowe.
Ostatnio krzywoliniowe formatki są coraz powszechniej stosowane w meblach kuchennych a ich obróbka do niedawna była możliwa tylko w układzie ręcznym.
Wydajność urządzenia „EASY GLOSS” waha się między 60 a 100 m2  w trybie jednozmianowym (8h).
Maszyna jest w pełni automatyczna i zarządzana za pomocą PLC w technologii TOUCH-SCREEN.
Nakładanie pasty ściernej może być wykonywane ręczne lub automatycznie.

PHF

Czas dostawy maszyny to max 45 dni roboczych.

UWAGA: Maszyna EASY GLOSS – „flat” czyli do elementów płaskich będzie eksponowana oraz wystawiona na sprzedaż na najbliższych targach DREMA 2013. Zapraszamy w hali nr 6A stoisko 21 w dniach 16-19.04.2013.

Wspomniana maszyna jest całkowitą nowością na rynku i nie posiada konkurencji !!

Translate »