CLIPPER PADE – pięcioosiowe cnc

Maszyny stolarskie model CLIPPER to centra obróbcze do obróbki elementów bryłowych, kubełkowych, giętych, itp. Włoskie maszyny są niezastąpione przy produkcji elementów krzeseł, siedzisk, foteli, frontów giętych. Zaletą takich maszyn jest między innymi zainstalowana bramowa konstrukcja, która w rezultacie gwarantuje idealną dokładność obróbki, nawet przy zbieraniu znacznych ilości materiału.

maszyny stolarskie Pade clipper

Zwarty i mocny gabaryt głowicy oferuje pełną elastyczność maszyny stolarskiej Clipper i zapewnia bardzo krótki czas zmiany narzędzi. CLIPPER można wyposażyć w magazynek automatycznej wymiany narzędzi. Modułowa konstrukcja pozwala na zastosowanie stołów rastrowych, dodatkowych chwytaków (M4), czy np. agregatu tokarskiego z 6 osią z pełną interpolacją. Jednym z elementów dodatkowych, które można zainstalować do urządzenia jest Alpha Wood 5 axis Professional. Jest to proste i intuicyjne oprogramowanie działające w środowisku Windows. Maszyny stolarskie PADE Clipper – 5 osiowe centrum obróbcze uznaje się za maszynę bardzo wszechstronną do zastosowań w różnych rodzajach produkcji. W zależności od potrzeb produkcji dostępne są następujące wersje maszyn:

Maszyny stolarskie CLIPPER

jest bramowym 6-osiowym centrum obróbczym, które wykonuje obróbki frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałów nieżelaznych. Idealne do obróbki złożonych elementów o średniej wielkości, z dużą szybkością wykonywania obróbki.

Maszyny stolarskie CLIPPER DUET

jest 10-osiowym centrum obróbczym z 2 głowicami obróbczymi, który wykonuje złożone obróbki frezowania, wiercenia i cięcie elementów z drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałach nieżelaznych. Dwie głowice pracują niezależnie na każdym stole albo wykonują jednocześnie symetryczne obróbki na tym samym elemencie.

Maszyny CLIPPER SOLO

jest 5-osiowym centrum obróbczym, który wykonuje obróbki frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałach nieżelaznych. Maszyna wyposażona jest tylko w jeden stół obróbczy. Modułowa konstrukcja CLIPPER SOLO umożliwia obróbkę elementów o różnych wymiarach, zarówno małych jak i dużych.

Maszyny CLIPPER 2X2

jest bramowym centrum obróbczy, zaprojektowany dla maksymalnej wydajności produkcji nóg i oparć krzeseł. Stół „2×2” pozwala maszynie na obróbkę elementu lewego i prawego na każdym stole, w jednym zamocowaniu.

Maszyny CLIPPER M

jest bramowym 6-osiowym centrum obróbczym, które wykonuje obróbki frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałach nieżelaznych. Idealne do obróbki złożonych elementów o wymiarach średnich i dużych, z dużą prędkością obróbki.

Maszyny stolarskie CLIPPER L

jest bramowym 6-osiowym centrum obróbczym, które wykonuje obróbki frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałach nieżelaznych. Idealne do obróbki złożonych elementów o bardzo dużych wymiarach, z dużą prędkością obróbki.

Maszyny CLIPPER/L VT

jest bramowym 5-osiowym centrum obróbczym, do elementów złożonych zarówno na z drewna litego, paneli, a w szczególności drzwi i okien. Stoły obróbcze są wykonane z ruchomych poprzeczek z systemem TUBELESS do blokowania elementów.

Maszyny CLIPPER SL

jest 6-osiowym centrum obróbczym, które wykonuje obróbki frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałach nieżelaznych. Idealne do obróbki złożonych elementów o bardzo dużych wymiarach, z dużą prędkością obróbki.

 


Sławomir Belicki

  Tel.:+48 601 250 704


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Dane techniczne

  Oś X 2150 mm
  Oś Y 2100 mm
  Oś Z 750 mm
  Osie C i A obrotowe
  Translate »