WINNER 250 Masterwood – centrum obróbcze

NOWA seria Winner została zaprojektowana, aby spełnić wszystkie potrzeby małych, średnich i dużych firm. Oferuje najlepsze rozwiązania techniczne dostępne na rynku. Centra obróbcze Winner powstały na bazie doświadczenia serii Project i oferują elastyczność użytkowania, niezawodność i wysoką wydajność produkcji.

Maszyna przeznaczona jest dla producentów mebli z płyty wiórowej, jak również drewna litego, komponentów meblowych oraz producentów drzwi wymagających wykonania frezowania pod zamek i zawiasy czy to wkręcane typu anuba czy frezowane typu Stanley czy motylkowe.

Standardowo maszyna wyposażona jest w 3 osie, jako opcja może zostać zamontowana 4 oś C i maszyna może pracować z agregatami obracanymi 360 stopni w płaszczyźnie XY.

Zastosowane elektrowrzeciono HSD o mocy 13kW zapewnia moc obróbki, blokowanie elementów za pomocą stołu próżniowego z przyssawkami Schmaltza. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania blokad mechanicznych. Przy pracy z małymi elementami możliwa jest praca wachadłowa lewo-prawo, przy pracy z elementami o dużym wymiarze np. drzwi obłożone są jednocześnie dwa pola robocze. Wiercenia meblowe wykonywane są za pomocą głowicy wiertarskiej wyposażonej w wiertła pionowe, poziome oraz zintegrowaną piłkę do nacinania pod płycinę tylną w osi X.

 

Nowa monolityczna konstrukcja, która zapewnia maksymalną stabilność i najwyższą jakość obróbki wszystkich zespołów roboczych. Automatyczne smarowanie zarządzane przez CN: eliminuje ręczne czynności konserwacyjne maszyny. Nowa podstawa z możliwością obróbki bardzo długich elementów w jednym zamocowaniu, gwarantując maksymalną precyzję.

Nowy Winner 250 dedykowany dla tych, którzy chcą uzyskać maksymalną wydajność i elastyczność na bardzo małych przestrzeniach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fabryka Masterwood jest zlokalizowana we Włoszech w miejscowości Rimini. Sąsiaduje bezpośrednio z SCMGROUP oraz zlokalizowaną sąsiedniej miejscowości Pesaro fabryką BIESSE.

 

Do wyposażenia centrum obróbczego cnc Winner 250 dodawany jest zaawansowany program projektowy CAD/CAM Master3d firmy DDXGroup. Oprogramowanie podstawowe może być rozszerzone o dodatkowe opcje i moduły jakie oferuje DDX. Możliwe będzie po dodaniu odpowiednich postprocesorów generowanie programów roboczych na inne marki maszyn: Homag Centateq, Weeke Venture, Holz-her Pro-Master, Biesse Rover A, Biesse Rover B, Biesse Rover C, Scm M100 M200 AccordFX, Felder Format4, Reichenbacher, Maka, Bacci, CMS. Dzięki temu oprogramowanie Master3d staje się uniwersalnym CAD/CAM dla programisty przygotowującego programy na różne maszyny i nie jest konieczne pracochłonne powielanie projektów.

 

 


Michał Warzec

    Tel.:+48 601 657 842


    * pole obowiązkowe


    Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

    Translate »