WINNER 485 Masterwood – centrum obróbcze

Uniwersalne centrum obróbcze firmy Masterwood wyposażone w 5 osiową głowice robocza o mocy elektrowrzeciona HSD 12kW i chłodzonego cieczą. Maszyna przeznaczona dla producentów mebli, drzwi, schodów lub okien.

Winner 485 Masterwood

Standardowo centrum obróbcze wyposażone jest w głowicę wiertarską z piłką do nutowania pod płycinę tylną. W zależności od wersji dostępna z 3 lub 5 metrowym stołem roboczym. Za mocowanie podciśnieniowe elementów odpowiada stół Schmaltza z dwoma obwodami próżniowymi oraz jedna lub dwie pompy Beckers. Pojemne magazynki narzędziowe: tylny 22 pozycyjny karuzelowy oraz boczny 5 pozycyjny umożliwiają pracę z piłą o średnicy do 350 mm jak również całą gamą frezów. Zastosowanie otwartej konstrukcji ramienia centrum obróbczego umożliwia pracę z płytami o szerokościach nawet do 2.1 metra szerokości. System bumper daje możliwość elastycznego obłożenie pól roboczych a system fotokomórek pozwala na szybką prace przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

 

 

Praca 5 osi interpolowanych

 

 

Fabryka Masterwood jest zlokalizowana we Włoszech w miejscowości Rimini. Sąsiaduje bezpośrednio z SCMGROUP oraz zlokalizowaną sąsiedniej miejscowości Pesaro fabryką BIESSE.

 

Do wyposażenia centrum obróbczego cnc Masterwood Winner 250 dodawany jest zaawansowany program projektowy CAD/CAM Master3d firmy DDXGroup. Oprogramowanie podstawowe może być rozszerzone o dodatkowe opcje i moduły jakie oferuje DDX. Możliwe będzie po dodaniu odpowiednich postprocesorów generowanie programów roboczych na inne marki maszyn: Homag Centateq, Weeke Venture, Holz-her Pro-Master, Biesse Rover A, Biesse Rover B, Biesse Rover C, Scm M100 M200 AccordFX, Felder Format4, Reichenbacher, Maka, Bacci, CMS. Dzięki temu oprogramowanie Master3d staje się uniwersalnym CAD/CAM dla programisty przygotowującego programy na różne maszyny i nie jest konieczne pracochłonne powielanie projektów.

 

 

 


Michał Warzec

    Tel.:+48 601 657 842


    * pole obowiązkowe


    Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

    Translate »