PROJECT 560 – 565 Masterwood – centrum obróbcze

Seria centr obróbczych 500 produkowana przez Masterwood to maszyny bramowe z jednym lub dwoma zespołami roboczymi. Przeznaczone są do dużych producentów okien, schodów czy drzwi oczekujących większej wydajności lub wszechstronności obróbki, niż jest dostępna przy standardowych maszynach dostępnych na rynku.

Masterwood Project 560 - cnc z interpolacja 3 osi - ITA

Project 560 / 565 to centra obróbcze o ponadstandardowych możliwościach. Dostępne są w wersjach z jednym lub dwoma elektrowrzecionami np 3 i 4 osiowe lub 4 i 5 osiowe.

Maszyny dostępne są w wersji:

 • 3, 5 lub 6 metrowego pola roboczego,
 • szerokość obróbcza 1.7 metra przy pełnym zasięgu zespołu 5 osiowego
 • maksymalnej wysokości materiału obrabianego 350 mm (przejście elementu od belek stołu 425 mm).

Możliwe są konfigurację z elektrowrzecionami o mocy 16, 18, 21 kW.

Możliwe jest zastosowanie magazynków łańcuchowych na 42 narzędzia o dużych średnicach oraz magazynków dodatkowych przy elektrowrzecionach.

Konfiguracja zespołu wiertarskiego z 11 – 19 lub 32 wiertłami oraz piłką do płyciny tylnej.

Stół roboczy wersja standardowa z ręcznym ustawianiem przyssawek Schmaltza lub wersja automatyczna.

Strona producenta: Masterwood Project 565

 

Obróbka skrzydła:

 

Obróbka kantówki 'na gotowo’ do złożenia

 

 

Na produkcji

 

 

 

 

Fabryka Masterwood jest zlokalizowana we Włoszech w miejscowości Rimini. Sąsiaduje bezpośrednio z SCMGROUP oraz zlokalizowaną sąsiedniej miejscowości Pesaro fabryką BIESSE.

 

Do wyposażenia centrum obróbczego cnc Masterwood dodawany jest zaawansowany program projektowy CAD/CAM Master3d firmy DDXGroup. Oprogramowanie podstawowe może być rozszerzone o dodatkowe opcje i moduły jakie oferuje DDX. Możliwe będzie po dodaniu odpowiednich postprocesorów generowanie programów roboczych na inne marki maszyn: Homag Centateq, Weeke Venture, Holz-her Pro-Master, Biesse Rover A, Biesse Rover B, Biesse Rover C, Scm M100 M200 AccordFX, Felder Format4, Reichenbacher, Maka, Bacci, CMS. Dzięki temu oprogramowanie Master3d staje się uniwersalnym CAD/CAM dla programisty przygotowującego programy na różne maszyny i nie jest konieczne pracochłonne powielanie projektów.

 

 


Michał Warzec

  Tel.:+48 601 657 842


  * pole obowiązkowe


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

  Translate »