Rosnący rynek domków drewnianych

Sektor budownictwa domków drewnianych na świecie staje się coraz bardziej wart zainwestowania. Korzystając z tej możliwości warto zaufać sprawdzonym markom takim jak Saomad, dostarczającym najnowsze rozwiązania technologiczne. Zaprezentowany model Kairos jest niezwykle konkurencyjnym rozwiązaniem dla firm działających w sektorze stolarki budowlanej. Nowo wybrana komisja Europejska staje na stanowisku iż obecne budynki generują 40% emisji i […]

Sektor budownictwa domków drewnianych na świecie staje się coraz bardziej wart zainwestowania. Korzystając z tej możliwości warto zaufać sprawdzonym markom takim jak Saomad, dostarczającym najnowsze rozwiązania technologiczne. Zaprezentowany model Kairos jest niezwykle konkurencyjnym rozwiązaniem dla firm działających w sektorze stolarki budowlanej. Nowo wybrana komisja Europejska staje na stanowisku iż obecne budynki generują 40% emisji i powinno się to zmienić. Zdecydowanie budownictwo powinno stać tańsze oraz bardziej trwały i odnawialny.

Przykładowo we Włoszech skąd wywodzi się model Galileo rynek stolarki budowlanej domków drewnianych odgrywa znaczącą rolę w gospodarce kraju. Specjalnie stworzono rejony gdzie przoduje budownictwo domków drewnianych to Bergamo Bio – sfera największa w Europie oraz Milano Navigili – Eco. obydwu są strefami mieszkalnymi stworzonymi z myślą odnawialności.

Rynek budownictwa domków drewnianych znacząco rośnie

W 2019 roku rynek włoski odnotował znaczący wzrost w budownictwie domków drewnianych. Według raportu 60 % drewna jest wykorzystywane na cele budownictwa drewnianego. Co udowadnia iż klienci zaczynją mieć coraz większą świadomość konieczności dbania o środowisko naturalne oraz ogólne warunki życia.

 

Model Kairos jako idealne rozwiązanie dla stolarki

 

CNC Kairos to idealne centrum obróbcze do belek, paneli konstrukcyjnych, dachów czy sufitów drewnianych.

Zalety maszyny to między innymi:

  1. Uniwersalność dzięki pracy w 5 osiach oraz magazynkowi na narzędzia.
  2. ELktrowrzeciono pracujące w różnych kierunkach gwarantuje wysoki poziom pracy.
  3. 12 narzędziowy magazynek dla zróżnicowanego procesu obróbki
  4. Najlepszy stopień wykańczalności dzięki HSK 63 E
  5. Intuicyjny interfejs oprogramowania
  6. Brak konieczności zatrudniania dużej liczby pracowników

 

 

Translate »