Szkolenie z obsługi drukarki firmy Ghelco

W dniu 14.02.2018 w siedzibie naszej firmy w Radziejowicach odbyło się długo wyczekiwane szkolenie z obsługi drukarki włoskiego producenta firmy Ghelco. Podczas spotkania, które prowadził Luigi Dorella – przedstawiciel firmy Ghelco, dowiedzieliśmy się interesujących szczegółów odnośnie wykorzystania jak i obsługi maszyny. Drukarka Valjet jest urządzeniem, które pozwala na nanoszenie wysokiej jakości nadruku na wszelakim rodzaju […]

W dniu 14.02.2018 w siedzibie naszej firmy w Radziejowicach odbyło się długo wyczekiwane szkolenie z obsługi drukarki włoskiego producenta firmy Ghelco. Podczas spotkania, które prowadził Luigi Dorella – przedstawiciel firmy Ghelco, dowiedzieliśmy się interesujących szczegółów odnośnie wykorzystania jak i obsługi maszyny. Drukarka Valjet jest urządzeniem, które pozwala na nanoszenie wysokiej jakości nadruku na wszelakim rodzaju powierzchni: drewno, szkło, aluminium, plastik i wiele innych.

[smartslider3 slider=195]

Drukarka Valjet może zostać wykorzystana w przemyśle meblarskim do nakładania grafiki na takie powierzchnie jak fronty kuchenne., drewniane drzwi, podłogi czy też szyby do mebli. Drukarka wnosi znaczącą wartość dodatkową dla firm zajmujących produkcją mebli z drewna na polskim rynku, a dzięki temu iż używa ekologicznych i ekonomicznych tuszy wodnych H2O jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla meblarzy.

Podczas szkolenia wykonaliśmy wiele testów maszyny, drukowaliśmy na szkle oraz drewnie. Jakość nadruków jakie wykonaliśmy na różnych powierzchniach utwierdziły nas w przekonaniu iż jest to maszyna warta uwagi.

Wszystkich tych, którzy chcieliby osobiście zobaczyć oraz przetestować drukarkę Valjet firmy Ghelco zapraszamy na naszą ekspozycję do siedziby w Radziejowicach.

 

Zobacz maszynę

Translate »