International Fenestration Business Forum

  W dniach 3-4 września odbywać się będzie forum Stolarki okiennej w hotelu Panorama zlokalizowanym w Mszczonowie. IFBF 2019 to czwarta edycja poświęcona wytwarzaniu takich produktów jak drzwi, okna, fasady ale także usługi serwisowe. Podczas konwentu odbywać będą się prelekcje przedstawicieli z  branży okiennej, drzwiowej z całej Polski oraz zagranicy. Organizator imprezy Stolarka VIP gościć […]

 

W dniach 3-4 września odbywać się będzie forum Stolarki okiennej w hotelu Panorama zlokalizowanym w Mszczonowie. IFBF 2019 to czwarta edycja poświęcona wytwarzaniu takich produktów jak drzwi, okna, fasady ale także usługi serwisowe.

Podczas konwentu odbywać będą się prelekcje przedstawicieli z  branży okiennej, drzwiowej z całej Polski oraz zagranicy. Organizator imprezy Stolarka VIP gościć będzie w tym roku jeszcze więcej zainteresowanych firm wytwarzających zarówno okna aluminiowe jak i drewniane.

 

 

 

 

Również i w tym roku firm ITA z Radziejowic przygotowała swoje stoisko i zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z propozycji współpracy. Prezes firmy ITA pan Andrzej Głuchowski serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych maszynami do obróbki profili okiennych jak i  poszukujących zautomatyzowanego systemu linii lakierniczych do kontaktu podczas trwającego Konwentu Stolarki VIP.

Translate »