Nowe modele maszyn Masterwood na polskim rynku

W dniu 18 lipca 2019 odbyło się spotkanie pomiędzy prezesami firmy ITA  z Radziejowic a delegacją włoską Masterwood. Podczas spotkania omawiany był projekt wprowadzenia na rynek polski nowości z oferty włoskiego producenta dotyczący najnowszych rozwiązań technologicznych do obróbki drewna. Firma ITA jest autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem światowej klasy maszyn takich jak wiertarki cnc, okleiniarki cnc […]

W dniu 18 lipca 2019 odbyło się spotkanie pomiędzy prezesami firmy ITA  z Radziejowic a delegacją włoską Masterwood. Podczas spotkania omawiany był projekt wprowadzenia na rynek polski nowości z oferty włoskiego producenta dotyczący najnowszych rozwiązań technologicznych do obróbki drewna.

Firma ITA jest autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem światowej klasy maszyn takich jak wiertarki cnc, okleiniarki cnc czy przemysłowe piły panelowe. Oficjalne spotkanie w siedzibie firmy ITA mieszczącej się w podwarszawskich Radziejowicach służyło wypracowaniu konkretnych rozwiązań w poszczególnych maszynach, które po wprowadzeniu na nasz rynek sprostają wymaganiom polskich producentów. Firma ITA od wielu lat znajduje się w czołówce przedsiębiorstw zapewniających wsparcie technologiczne oraz serwisowe dla polskich producentów mebli oraz przemysłu stolarskiego. Efektem rozmów jest aktualizacja oferty handlowej firmy ITA o najnowsze światowe rozwiązania dodatkowo przygotowane pod wymogi produkcyjne polskich zakładów.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi iż możemy w oparciu o nasze rozmowy z klientami uczestniczyć w procesie wprowadzania ulepszeń w najnowszych włoskich rozwiązaniach kierowanych na polski rynek.

Już teraz możemy zobaczyć najnowsze propozycje z oferty firmy ITA:

Wiertarka cnc Masterwood TF600S umożliwiająca kompletną obróbkę płyty meblowej

więcej informacji

wiertarka cnc

 

Przemysłowe okleiniarki do wąskiej krawędzi – seria Masterwood ME EDGE

więcej informacji

 

Przemysłowa piła panelowa – seria MS SAW

więcej informacji

Translate »